SEOSki o fake newsach – jak się przed nimi bronić?

SEOSki pomoże zadbać o renomę firmy.

E-kryzys to obecnie jedno z najbardziej powszechnych zjawisk. Negatywne opinie w Internecie potrafią skutecznie zepsuć reputację firmy, na którą ciężko pracowaliśmy latami. SEOSki potrafi opanować i naprawić sytuację!

Zarządzanie sytuacjami kryzysowymi w sieci to nasza specjalność. Doskonale znamy tajniki e-marketingu, co pozwala nam walczyć z hejtem, który jest niestety coraz bardziej powszechnym zjawiskiem w sieci. Mamy na to sprawdzone rozwiązania. Reagujemy szybko i jesteśmy przy tym autentyczni.

SEOSki sięga po najlepsze, sprawdzone narzędzia

Doświadczenie jest wyróżnikiem SEOSki, tak, jak opinie są ważnym elementem budowania marki w Internecie. Dlatego chętnie sięgamy po narzędzia takie jak system alertów PR. Dzięki temu udaje nam się odzyskać utraconą reputację marki.

Nasze działania są kompleksowe, więc w ich skład wchodzi również moderowanie komentarzy. Jest to niezwykle ważne, ponieważ brak reakcji na nowe wpisy może w krótkim czasie znacząco osłabić pozycję każdej marki. Dbamy również o to, aby do takich sytuacji dochodziło bardzo rzadko, dlatego najpierw skutecznie budujemy opinię marki w sieci. Istotną rolę odgrywa również dotarcie do odpowiedniej grupy docelowej tak, aby mieć pewność, że nasze komunikaty trafiają do osób realnie zainteresowanych naszą usługą lub produktem.

Ważne jest również umiejętne moderowanie komentarzy, ponieważ Internet rządzi się swoimi prawami. Jest to otwarta przestrzeń, w której wypowiedzieć swoje zdanie może każdy, jednak nie zawsze jest to pozytywne w skutkach. Każdy przedsiębiorca powinien mieć tego świadomość. Jest to ważne, ponieważ komunikacja w mediach społecznościowych jest żywa 24 godziny na dobę i nigdy nie wiadomo, który moment okaże się kryzysowy dla naszej firmy.

SEOSki - Opinie o Twojej firmie

Skuteczna strategia marketingowa i specjaliści z SEOSki

Warto mieć u boku specjalistów w swoim fachu, którzy będą odpowiedzialni za moderowanie kontrolę odwiedzin w sieci i moderowanie pojawiających się dyskusji. Trolle internetowe potrafią raz na zawsze zakłócić nasz spokój i zburzyć wizerunek, na który tak długo pracowaliśmy.

Realizacja strategii marketingowej to długotrwały proces, który wymaga regularności, umiejętności i czasu. Komunikując wyjątkową wartość produktu, czy usługi grupie naszych odbiorców poprzez wskazanie otrzymywanych wartości i pozytywnych skojarzeń budujemy świadomość marki. Im głębiej utkwi ona w naszych odbiorcach, tym łatwiej trudniej będzie narazić ją na szwank.

SEOSki Marketing
5/5 - (13 votes)